خبرآمد
یکشنبه 31 تیر

فلسفه سفرهای شهرستانی، رفع موانع اجرایی مصوبات سفرهای استانی رئیس جمهور است

امتیاز شما به این خبر
5/5

استاندار آذربایجان شرقی فلسفه سفرهای شهرستانی را رفع موانع اجرایی مصوبات سفرهای استانی رئیس جمهور عنوان کرد و گفت: برخی از این مصوبات آن‌طور که باید به مرحله اجرا نرسیده و بر همین اساس در بازدیدهای میدانی به همراه مدیران کل مرتبط، موانع اجرای آنها شناسایی و برای رفع موانع تصمیم‌گیری می‌شود.
به گزارش روابط عمومی استانداری آذربایجان شرقی، مالک رحمتی روز چهارشنبه در حاشیه بازدید از پروژه‌های عمرانی شهرستان مرند، گفت: همان‌طور که رهبر معظم انقلاب و رئیس جمهور محترم در پیام نوروزی تاکید کردند باید با اتحاد، انسجام، همدلی و همکاری همه مسئولان شاهد تحول و پیشرفت در بخش‌های مختلف باشیم.

وی با اشاره به مشکلات اساسی شهرستان مرند، گفت: امیدوارم با تلاش مسئولان استان و شهرستان و همت بخش خصوصی بتوانیم کمبودهای شهرستان را رفع کنیم.

رحمتی، تکمیل پروژه بیمارستان آیت‌الله حجت کوه‌کمری را یکی از مطالبات مردم مرند برشمرد و گفت: در بازدید از این بیمارستان مقرر شد پیمانکار پروژه در دو مرحله تا پایان مرداد و پایان آبان ماه این پروژه را تکمیل کند.

وی درخصوص پروژه مسیرگشایی ۴۵ متری شهر مرند هم گفت: این پروژه که در راستای توسعه شهر اجرا می‌شود باید با رعایت اصول فنی در زمان‌بندی معین به بهره‌برداری برسد.

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه شهرستان مرند در اجرای پروژه‌های نهضت ملی مسکن دچار عقب‌ماندگی است، بر اهتمام جدی فرماندار و مدیران مسئول برای جبران این عقب‌ماندگی تاکید کرد.

وی خاطرنشان کرد: در برخی حوزه‌های دیگر نیز مشکلات و کمبودهایی در شهرستان داریم که در جلسه شورای اداری تصمیمات لازم اتخاذ خواهد شد تا به سمت بهبود وضعیت پیش برویم.

استاندار آذربایجان شرقی در سفر به شهرستان مرند از پروژه‌های استادیوم ورزشی ۵ هزار نفری، مسیرگشایی ۴۵ متری انقلاب، بیمارستان آیت‌الله حجت کوه‌کمری، پروژه‌های نهضت ملی مسکن و مجتمع تجاری تفریحی جواهر بازدید کرد و در جریان پیشرفت اجرایی این پروژه‌ها قرار گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *