خبرآمد
دوشنبه 1 مرداد

پتانسیل‌های خداآفرین برای استفاده درمسیر توسعه مغفول مانده است

امتیاز شما به این خبر
5/5

علی اکبر نکونام صبح دوشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان خداافرین عملکرد مسئولان شهرستان را مطلوب و رضایت بخش ارزیابی کرد و در ادامه خواستار استفاده از ظرفیت‌های قانونی بودجه و جذب حداکثری اعتبارات برای شهرستان شد و افزود: با هزینه کرد اصولی می‌توان به توسعه دست یافت.

وی با اشاره به اینکه بسیاری از پتانسیل‌های خداآفرین برای استفاده در مسیر توسعه مغفول واقع شده است تاکید کرد: مدیران ادارات مطابق قانون باید برنامه‌های بلند مدت پنج ساله برای توسعه هفتم طراحی، تدوین و ارائه کنند.

فرماندار خداآفرین طراحی برنامه قابل اجرا را چراغ راه آینده توصیف کرد و گفت: برنامه ریزی مناسب به منظور گذر از وضع موجود به وضع مطلوب است که باید با دقت انجام شود.

نکونام در بخش دیگر سخنان خود با اشاره به آغاز فصل سرما بر آماده باش بودن تمامی ادارات به ویژه راهداری با ماشین آلات و امکانات، ارائه خدمات هتلینگ و مشاوره به مادران باردار بویژه در مناطق صعب العبور توسط شبکه بهداشت، پاسخ به استعلامات از سوی ادارات ظرف مدت ۱۵ روز، شناسایی آسیب‌های معادن، برنامه ریزی برای مناسبت‌های ایام فاطمیه، گرامیداشت روز جهانی مقاومت ویژه سالگرد شهادت سردار سلیمانی و حماسه نهم دی ماه در سطح شهرستان تاکید کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *