خبرآمد
جمعه 24 فروردین

حضور نمایندگان وزارت ارشاد برای نظارت بر نمایش‌خانگی به کجا رسید؟

امتیاز شما به این خبر
5/5

وزیر فرهنگ وارشاد اسلامی در حالی درباره هماهنگی‌ها با ساترا به منظور حضور نمایندگان وزارتخانه برای نظارت بر نمایش‌خانگی صحبت می‌کند که هنوز خبری از معرفی نمایندگان این وزارتخانه به ساترا نیست.

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از هماهنگی‌ها برای حضور نمایندگان این وزارتخانه در ساترا برای نظارت بر نمایش‌خانگی خبر داد. 

او به خبرنگار تسنیم گفت: دوستان‌مان در سازمان سینمایی آقای خزاعی و آقای هاشمی معاون حقوقی، امور مجلس و استان‌های وزارت ارشاد با دوستان ساترا در حال هماهنگی‌ هستند تا به زودی نمایندگان‌مان معرفی شوند، که این مهم هنوز محقق نشده اما به زودی این اتفاق خواهد افتاد. 

این درحالی است که سعید مقیسه پیش‌تر  درباره حضور نمایندگان ارشاد در جلسات ساترا و چگونی تعامل با وزارتخانه اعلام کرده‌بود: طی جلساتی که با وزیر ارشاد داشتیم، قرار شد در جلسات تولید و انتشار نمایندگانی از وزارتخانه حضور داشته باشند. ما هم در برخی از جلساتی که در  ارشاد تشکیل می‌شود حضور داریم. مثل کمیته چهره‌ها یا دیگر جلسات؛ خوشبختانه تعامل خوبی بین صداوسیما، ساترا و وزارت ارشاد برقرار است و تفکیک وظایف کلی انجام شده است. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *