خبرآمد
شنبه 30 تیر

حزب رفاه و سلامت در دور دوم انتخابات تبریز از چه کسانی حمایت می‌کند؟

امتیاز شما به این خبر
5/5

شهرام دبیری در نشست خبری با اصحاب رسانه در خصوص فعالیت های حزب رفاه و سلامت اظهار داشت: با توجه به سابقه فعالیتم و‌ عدم حضورم در حوزه سیاست، احساس کردم در سیاست نیاز به فعالیت و تلاش است و وارد این حوزه شدم.

وی با اشاره به اولویت‌های حزب در خصوص اصلاح‌طلب و‌اصولگرا بودن اذعان کرد: ما چپ و راست نیستیم و هم به اصول اعتقاد داریم و هم معتقد‌ هستیم‌ برای پیشرفت نیاز به اصلاحات است.

دبیر کل حزب رفاه و سلامت یاد آور شد: حزب باید سیاسی باشد و‌ سیاست هم چیزی جز تصمیم‌گیری صحیح و عاقلانه امور شهر و‌ کشور نیست.

وی ادامه داد: حزب رفاه و سلامت در دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه تبریز از آقایان منادی، نوین، آجودان‌ زاده و حجت‌الاسلام تاج الدینی حمایت خواهد کرد.

وی در رابطه با سیاست های حزب اعلام کرد: هدف حزب بلند مدت بوده و هدف ما تلاش برای افزایش درآمد سرانه و متعادل کردن توزیع درآمد و مشارکت و بهره‌مندی حداکثری از نخبگان، اندیشمندان و صاحب‌نظران است.

دبیری در مورد اهداف این حرف گفت: خصوصی‌سازی واقعی اقتصاد دولتی، حمایت از برنامه‌های آمایش سرزمینی آذربایجان‌شرقی، حمایت از احیای دریاچه ارومیه و حمایت از مستقل شدن شرکت مس سونگون و …. بخشی از برنامه های این حزب است.

وی در ادامه افزود: در زمان کنونی مشارکت مردم در انتخابات کاهش پیدا کرده است چون مردم نمی توانند از نمایندگان خود مطالبه کنند اما وقتی حزبی وجود داشته باشد، نماینده مدنظر باید به برنامه‌هایی که از طریق حزب ارائه کرده بود، باید پایبند و پاسخگو باشد.

دبیر کل حزب رفاه و سلامت گفت: در حال حاضر حزب رفاه و سلامت به صورت استانی فعالیت می کند ولی در آینده ای نه چندان دور به صورت ملی و کشوری فعالیت می کند./تبریز بیدار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *