خبرآمد اخبار کلیبر خبر آمد
پنج‌شنبه 9 آذر

اعتبار یک میلیارد تومانی برای تکمیل پروژه چمن مصنوعی هوراند

امتیاز شما به این خبر
5/5

ستوده نژاد مدیرکل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی در نشست مشترک رؤسای هیئت های ورزشی شهرستان هوراند گفت: ورزش با حضور عاشقانی که به ورزش علاقه دارند پا برجاست و جوانان دهه هشتادی باید در کانون توجه ما قرار داشته باشند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی، نشست مشترک رؤسای هیئت های ورزشی شهرستان هوراند با ستوده نژاد مدیر کل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی، بعد از ظهر روز یکشنبه 22 آبان ماه 1401 در سالن کنفرانس فرمانداری هوراند برگزار شد.

ستوده نژاد مدیرکل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی در نشست مشترک رؤسای هیئت های ورزشی شهرستان هوراند گفت: ورزش با حضور عاشقانی که به ورزش علاقه دارند پا بر جاست و جوانان دهه هشتادی باید در کانون توجه ما قرار داشته باشند.

مدیرکل ورزش و جوانان در ادامه افزود:

یک میلیارد تومان از اعتبارات ملی برای چمن مصنوعی شهرستان هوراند مصوب شده و در راستای تکمیل این مکان ورزشی هزینه خواهد شد.

ستوده نژاد در ادامه افزود: در اعزام ورزشکاران به مسابقات اهتمام کافی داشته باشید؛ استعدادیابی ورزشی باید در اولویت برنامه های ما باشد تا ضمن توجه به رده های سنی پایه با مهارت افزایی و توانمندسازی این ورزشکاران، به مسابقات اعزام شوند.

وی همچنین از روسای هیات های شهرستانی خواست تا روسای هیات های استانی را به شهرستان ها دعوت کنند و با حضور آنها در شهرستان ضمن هم افزایی از ظرفیت هیات های استانی نیز بهره گیرند.

حبیب ستوده نژاد با اشاره به اهمیت ورزش بانوان خاطر نشان کرد: بانوان کانون و محور هر خانواده هستند، لذا اگر بتوانیم آنها را به سوی ورزش سوق دهیم قطعا تاثیر مثبت آن در خانواده و در نتیجه در سطح جامعه حس خواهد شد؛ طبق آیین نامه هیات های ورزشی، باید نائب رئیس هیات های ورزشی از میان بانوان انتخاب شوند و این نیز مزید بر علت است تا هیات های ورزشی به این امر توجه ویژه تری داشته باشند.

ستوده نژاد گفت: خواهشم از شما عزیزان این است، در مسئولیتی که در هیات های ورزشی بر عهده دارید و مطمناً متحمل زحمات زیادی هستید، با وجود هر کم و کاستی ها ما را در کنار خود بدانید و در راستای توسعه ورزش در شهرستان هوراند دست از تلاش برندارید. بخش خصوصی نیز در این رابطه دارای ظرفیت زیادی است و می توان از ظرفیت بخش خصوصی در راستای افزایش زیرساخت ها و تجهیزات ورزشی بهره گرفت.

وی اخلاق را رکن کم رنگ شده ورزش عنوان کرد و در ادامه گفت: متاسفانه در میان برخی از ورزشکاران اخلاق به ورطه فراموشی سپرده شده است و باید بداخلاقی از ورزش جدا شود و با فرهنگ سازی، آنرا به اخلاق حسنه تبدیل کنیم.

ستوده‌نژاد در پایان سخنان خود گفت: یکی دیگر از فواید ورزش، غنی سازی اوقات فراغت نوجوانان و جوانان است که ضمن افزایش سطح سلامتی جامعه، باعث کاهش آسیب های اجتماعی نیز خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *